آشنایی با طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس

  1. خانه
  2. /
  3. سالن کنفرانس
  4. /
  5. آشنایی با طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس
دکوراسیون سالن کنفرانس

در اینجا درباره طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس که یکی از طراحی دکوراسیون اداری است، صحبت می‌کنیم. اتاق کنفرانس محلی برای تمرکز عمیق، فارغ از هیاهو و سر و صدا برای جلسات مهم کاری است. هر کسب و کاری چه کوچک و چه بزرگ برای جلسات خود به این اتاق نیاز دارد، چرا که در مسیر پیشروی خود جدا از کنفرانس برای مناسبت‌های مختلف خود به مکانی برای اجتماعات نیاز دارد.  مهم است که چیدمان این اتاق و دکوراسیون سالن کنفرانس چگونه باشد. هر طراحی یک داستانی برای گفتن دارد. برای اطلاع بیشتر می‌توانید به صفحه ” سبک دکوراسیون داخلی و انواع آن ”  مراجعه کنید.

تمام جزئیات طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس از رنگ دیوارها تا چیدمان صندلی‌ها تجربه‌ی متفاوتی را برای مخاطب شما رقم می‌زند و جدیتی متفاوت به جلسه می‌بخشد. اصلا اهمیتی ندارد که فضای شما چه اندازه است، استفاده‌ی بهینه از فضا آن چیزی است که تیم ما برای شما رقم خواهد زد.

با اعتماد به مجموعه‌ی ما بهترین و موفق‌ترین تجربه را برای همراهان‌تان را به شما هدیه می‌دهیم و تصویری به یاد ماندنی از شما در ذهن آنها جای خواهیم گذاشت. در این نوشته به اصول طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس می‌پردازیم و چهارچوب‌های آن را با هم بررسی خواهیم کرد.

 

اهمیت سالن کنفرانس

طراحی داخلی یک اتاق کنفرانس فقط آن چیزی نیست که شما می‌بینید بلکه جنبه‌های بسیار مهمی دارد که از دید شما پنهان است و در تاثیراتی که روی کار می‌گذارد، منعکس خواهد شد. طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس نیاز به رویکردی دقیق و متفاوت دارد. در زمان تزئین اتاق جلسه نیاز است که مسئله‌ی نور و چینش صندلی‌ها بطور خاص مورد توجه قرار بگیرد. فاصله‌ی صندلی‌ها و میزها از یکدیگر و جنس صندلی‌ها نیز بسیار مهم و تعیین‌کننده است. چرا که این مسئله راحتی کاربران را رقم می‌زند. یک سالن کنفرانس استاندارد باعث می‌شود که مخاطبین شما با دقت روی موضوع جلسه تمرکز کنند.

 

مطالب مرتبط: آموزش ویدئو کنفرانس

 

معماری اتاق کنفرانس

معماری دکور اتاق کنفرانس برگرفته از ویژگی‌های شخصی یک شرکت، کاربری و ظرفیت افرادی است که از آن استفاده می‌کنند. یک اتاق کنفرانس تصویر تجاری محکم و مناسبی از شرکت شما ارائه خواهد داد. طراحی کاربردی و مدرن اتاق کنفرانس و اتاق جلسه شاخصی کلیدی است که اثربخشی توافق‌های منعقد شده، در طول مذاکرات و جلسات را تعیین می‌کنند.

 

طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس با معماری حرفه ای

 

در طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس، فضای داخلی آن باید طوری طراحی شود که اعضا بدون دشواری بتوانند ترددی ایمن و بی‌سروصدا داشته باشند. همچنین دکور اتاق کنفرانس منحصر به جلسات نباشد و قابلیت استفاده در مراسمات مختلف را داشته باشد. دکوراسیون داخلی سالن کنفرانس باید افراد را به سمت گفتگویی مشارکتی سوق بدهد.

زمان طراحی و چیدمان اتاق کنفرانس باید به فراتر از نیازهای ساده فکر کنید. طراحی و چیدمان یک اتاق کنفرانس چهارچوب کاری را که در آن انجام می‌شود، منعکس می‌کند. اگر شرکت شما به شفافیت، بازبودن و جامع‌بودن اهمیت می‌دهد، اتاق کنفرانسی بدون پنجره و با دکور چوبی برای شما گزینه‌ای مناسب است.

 

مطالب مرتبط: انواع سالن کنفرانس و میکروفون سالن کنفرانس کدام است؟

 

استراتژی های طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس

در طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس باید روی تجهیزات صوتی با کیفیت تمرکز شود، چرا که انعکاس صدا یکی از مهم‌ترین پارامترهای طراحی اتاق کنفرانس است. انتخاب رنگ مناسب می‌تواند احساس بهتری را به مخاطبین شما القا کند، طرح چوب و یا چرم گزینه‌ی مناسبی برای طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس است.

تا جایی که امکان دارد از نور مصنوعی اجتناب کنید و از پنجره‌ها و نور طبیعی آفتابی برای روشنایی محیط استفاده کنید. تا جایی که امکان دارد از نورپردازی سالن کنفرانس بهره بگیرید. پارامترهایی که باعث حواس پرتی مخاطبین شما می‌شود، را حذف و یا به حداقل برسانید. رنگ‌های الهام بخش که سبب تقویت قوه‌ی تفکر و خلاقیت می‌شود، بهترین گزینه برای این مکان‌ها است.

 

دکوراسیون سالن کنفرانس ، استراتژی دکوراسیون کنفرانس

 

قبل از هرگونه اقدامی با شناخت دقیق از جنس مشتریانی که قرار است در این اتاق باشند، باید به طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس بپردازید. به عنوان مثال اتاق کنفرانسی که متعلق به کارکنان یک شرکت باشد با اتاق کنفرانسی که برای جلسات کاری مهم و یا ارتباط با مشتریان باشد، ماهیتی متفاوت خواهد داشت اما با خلاقیت می‌شود فضای اشتراکی برای کاربری‌های مختلف طراحی کرد.

 

طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس باید چگونه باشد؟

اتاق‌های کنفرانس فضایی محرمانه و چارچوبی برای رازداری هستند. طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس باید به نحوی باشد که این اتاق محلی برای نگهداری اطلاعات توسط شبکه های کامپیوتری و انواع آن و مکالمات محرمانه و پنهان ماندن آنها از گوش سایرین باشد؛ بنابراین این اتاق‌ها فضاهای ایده‌آلی برای کسب‌وکارهای حساس هستند که جلساتی محرمانه خواهند داشت. طوفان فکری اعضای جلسه، معرفی محصولات جدید و سایر اطلاعات محرمانه در این اتاق‌ها صورت می‌گیرد.

برخلاف فضاهای ملاقات باز، مانند اتاق‌های جمع، فضاهای همکاری، کافی‌شاپ‌ها و راهروها، یک اتاق کنفرانس با طراحی خوب ضدصدا است و به شما حریم خصوصی و امنیت آرامش برای به اشتراک گذاری اطلاعات می‌دهد. بنابراین دکوراسیون اتاق کنفرانس باید طوری طراحی شود که عایق صدا باشد.

طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس به نحوی است که افراد را در کنار هم جمع می‌کند. وقتی افراد را در یک فضای تعریف شده در کنار هم قرار می‌دهیم و از اتاق‌ها و فضاهای کاری متفرقه‌ی شرکت جدا می‌کنیم، اول از همه هرج و مرج جلسه را حذف می‌کنیم و از نظر فیزیکی تیمی از افراد را متحد می‌کنید. طراحی صحیح و اصولی دکوراسیون اتاق کنفرانس باعث رسیدن به این اهداف خواهد شد.

 

دکوراسیون داخلی سالن کنفرانس

 

طراحی محل کار

اگر به دنبال طراحی دکوراسیون سالن کنفرانس اداری یا در محل کار فراتر از ظاهر هستید، تیم ما با ارائه خدمات طراحی سالن کنفرانس، با نگاهی به اصول طراحی دکوراسیون داخلی، پروژه‌هایی را با دیدگاهی جامع القا می‌کند که فرهنگ و پرستیژ برند شما را منعکس کند. طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس براساس اصول ما بدین نحو است که مکان‌های کاری متمرکز بر مردم را تولید می‌کند که شیوه کار، ملاقات، یادگیری و تعامل شما را ارتقا می‌دهد و بهترین محل کار و سالن اجتماعات و کنفرانس را برای شما و استان طراحی خواهیم کرد.

 

مطالب مرتبط: لیست تجهیزات لازم برای سالن کنفرانس

 

استراتژی محل کار

تیم ما با بهره‌گیری از استراتژی‌های محل کار با شما همکاری می‌کند تا اهداف کسب و کار شما را درک کرده و فضایی متناسب با ماهیت کار شما طراحی کند که کاربری‌های مدنظر شما را داشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر موضوع فعالیت و هدف شرکت برنابنیان به صفحه درباره ما سر بزنید. راه‌های ارتباطی با تیم شرکت تماس، اینستاگرام، آپارات می‌باشد. هر سوال و پیشنهادات و خدماتی نیاز دارید با تیم مذکور در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید